fbpx
-17%
,

KABELL HDMI MINI HDMI


    KABELL HDMI MINI HDMI*

  • Kabëll HDMI MINI HDMI
  • Gjatësia 2m

Kodi i produktit: KB014E2L

990 L 1,190 L

Kodi i produktit

KB014E2L

Lloji

KABELL HDMI MINI HDMI

Gjatësia

2m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.