-17%

KABELL HDMI MINI HDMI 1.8M


    KABELL HDMI MINI HDMI 1.8M*

  • Kabëll HDMI MINI HDMI
  • Gjatësi 1.8m

Kodi i produktit: KB003E2L

990 L 1190 L

Kodi i produktit

KB003E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

1.8 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.