-14%
, , ,

KABELL HDMI MICRO HDMI


    KABELL HDMI MICRO HDMI*

  • KABELL HDMI MIKRO HDMI
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB015E2L

1190 L 1390 L

Kodi i produktit

KB015E2L

Lloji

HDMI MICRO HDMI

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.