-34%
,

KABELL HDMI DVI 2M


    KABELL HDMI DVI 2M*

  • Kabëll HDMI DVI
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB002E2L

990 L 1490 L

Kodi i produktit

KB002E2L

Lloji

Kabëll HDMI-DVI Mashkull-Mashkull

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.