-17%

KABELL HDMI DISPLAYPORT


    KABELL HDMI DISPLAYPORT

  • KABELL HDMI DISPLAYPORT
  • Funksionon vetëm kur futet HDMI (Monitor) dhe del DISPLAYPORT (PC)
  • Rezolucioni 1920 x 1080
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB044E2L

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

KB044E2L

Lloji

HDMI DISPLAYPORT

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.