-13%
,

KABELL HDMI 2M 8K 60Hz


    KABELL HDMI 2M 8K 60Hz

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 2 m
  • Frekuenca 60 Hz
  • Rezolucioni 8K (7680 x 4320)

Kodi i produktit: KB050E2L

1290 L 1490 L

Kodi i produktit

KB050E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

2 m

Frekuenca

60 Hz

Rezolucioni

8K (7680 x 4320)

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.