-11%
,

KABELL HDMI 25M


    KABELL HDMI 25M*

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 25m

Kodi i produktit: KB010E2L

7990 L 8990 L

Kodi i produktit

KB010E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

25 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.