-15%
,

KABELL HDMI 20M


    KABELL HDMI 20M*

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 20m

Kodi i produktit: KB009E2L

5490 L 6490 L

Kodi i produktit

KB009E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

20 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.