-20%
,

KABELL HDMI 15M


    KABELL HDMI 15M*

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 15 m

Kodi i produktit: KB008E2L

3990 L 4990 L

Kodi i produktit

KB008E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

15 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.