fbpx
-25%
,

KABELL HDMI 10M


    KABELL HDMI 10M*

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 10m

Kodi i produktit: KB007E2L

1,490 L 1,990 L

Kodi i produktit

KB007E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

10m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.