-34%
,

KABELL HDMI 1.5M


    KABELL HDMI 1.5M*

  • Kabëll HDMI
  • Gjatësi 1.5m

Kodi i produktit: KB004E2L

390 L 590 L

Kodi i produktit

KB004E2L

Lloji

Kabëll HDMI HDMI

Gjatësia

1.5 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.