-25%
,

KABELL DVI-D 1.8m


    KABELL DVI-D 1.8m

  • Kabëll DVI-D
  • Gjatësi 1.8 m

Kodi i produktit: KB001A2M

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

KB001A2M

Lloji

KABELL DVI-D

Gjatësia

3 m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.