-18%

KABELL DISPLAYPORT MINI DISPLAYPORT


    KABELL DISPLAYPORT MINI DISPLAYPORT

  • KABELL DISPLAYPORT MINI DISPLAYPORT
  • Rezolucioni 3840 x 2160 @ 60 Hz
  • Rezolucioni 2560 x 1600 @ 120 Hz
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB045E2L

1790 L 2190 L

Kodi i produktit

KB045E2L

Lloji

DISPLAYPORT MINI DISPALYPORT

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.