-17%

KABELL DISPLAYPORT DVI


    KABELL DISPLAYPORT DVI

  • KABELL DISPLAYPORT DVI (24+1)
  • Funksionon vetëm kur futet DISPLAYPORT (Monitor) dhe del DVI (PC)
  • Rezolucioni 1920 x 1080 @ 60 Hz
  • Gjatësi 2m

Kodi i produktit: KB048E2L

1990 L 2390 L

Kodi i produktit

KB048E2L

Lloji

DISPLAYPORT DVI

Gjatësia

2 m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.