-25%
,

KABELL DISPLAYPORT 4K 60Hz 3m


    KABELL DISPLAYPORT 4K 60Hz 3m

  • Kabëll DISPLAYPORT
  • Rezolucioni 4K (3840 x 2160)
  • Frekuenca 60 Hz
  • Gjatësi 3 m

Kodi i produktit: KB002A2M

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

KB002A2M

Lloji

DISPLAYPORT 4K

Rezolucioni

4K (3840 x 2160)

Frekuenca

60 Hz

Gjatësia

3 m

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.