-29%

KABELL AUX GEMBIRD JACK 3.5mm STEREO AUDIO 75cm


    KABELL AUX GEMBIRD JACK 3.5mm STEREO AUDIO 75cm

  • Marka GEMBIRD
  • Kabëll AUX
  • Gjatësi 75 cm

Kodi i produktit: KBA001A2M

250 L 350 L

Kodi i produktit

KBA001A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

CCAP-444-0.75M

Lloji

Kabëll AUX, Kabëll Jack 3.5mm

Gjatësia

75 cm

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.