fbpx
-27%

KABELL AUX GEMBIRD JACK 3.5mm STEREO AUDIO 1m


    KABELL AUX GEMBIRD JACK 3.5mm STEREO AUDIO 1m

  • Marka GEMBIRD
  • Kabëll AUX
  • Gjatësi 1m

Kodi i produktit: KBA002A2M

270 L 370 L

Kodi i produktit

KBA002A2M

Marka

GEMBIRD

Modeli

CCAP-444-1M

Lloji

Kabëll AUX, Kabëll Jack 3.5mm

Gjatësia

1m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.