fbpx
-20%
, , ,

KABELL ANTENE 2 M M-F


    KABELL ANTENE 2M

  • Gjatësi 2 m

Kodi i produktit: KB016E2L

390 L 490 L

Kodi i produktit

KB016E2L

Lloji

KABELL ANTENE 2 M

Gjatësia

2m

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.