fbpx
-10%
, , ,

Jeta plot sfida e Loti Bruks – Katie Kirby


• Formati Libër
• Autori Katie Kirby
• Përkthyesi Elda Beta
• Gjinia Roman, Libra për fëmijë
• Gjuha Shqip
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 432
• Shtëpia botuese Botart
• ISBN 9789928341839
• Kodi i produktit: LBP88

1,350 L 1,500 L

Loti Bruks është 11 vjeç e tre çerek dhe jeta e saj tashmë ka marrë zyrtarisht TATËPJETËN.

Jo vetëm që duhet ta fillojë shkollën e mesme pa asnjë shok e shoqe, apo flokë të dredhur magjepsës, por ajo nuk ka as edhe një palë sytjena!

Me DITARIN E SAJ PRIVAT KREJT SEKRET dhe një mal me çokollata KitKat, Loti ia del mbanë me festat, miqësitë e reja dhe momente plot sfida.

Kodi i produktit

LBP88

Formati

Libër

Autori

Katie Kirby

Përkthyesi

Elda Beta

Gjinia

Libra për fëmijë, Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

432

Shtëpia botuese

Botart

ISBN

9789928341839