-27%

IOBIT ADVANCED SYSTEMCARE ULTIMATE 15


    IOBIT ADVANCED SYSTEMCARE ULTIMATE 15

  • 100% licensë origjinale
  • Ofron mbrojtje nga viruset në kohë reale
  • Bllokon ransomware, cryptolockers & më shumë
  • Parandalon infeksionet kriptominuese të malware
  • Parandalon gjurmuesit në internet të mbledhin të dhënat tuaja
  • Bllokon aksesin e paautorizuar në kamerën tuaj
  • Mbrojtje online për pagesa bankare
  • Lejon që PC juaj të performojë si ditën e parë

Kodi i produktit: SCTC1

4390 L 5990 L

Si ta mbroj kompjuterin tim nga viruset? Për fat të mirë, si një mjet antivirus gjithëpërfshirës, ​​Advanced SystemCare Ultimate ju ofron metodën më të mirë dhe të lehtë për të mbrojtur Windows-in tuaj thjesht në kohë reale. Ai jo vetëm që bllokon të gjitha kërcënimet e mundshme nga viruset, spyware, ransomware dhe lloje të tjera malware me bazën e të dhënave 23% më të shumë. Gjithashtu ofron një përvojë të dyfishtë të sigurt në internet së bashku me motorin më të fundit Bitdefender.

Ajo që bën Advanced SystemCare Ultimate është të krijojë një mburojë sigurie për të parandaluar vjedhjen e të dhënave të tilla personale të ndjeshme, si skedarët, fotot, kontaktet dhe gjurmët dixhitale të gishtërinjve nga individë të paautorizuar. Dhe ndaloni hakerat të marrin kontrollin e kompjuterit tuaj nga distanca. Nëse ka qasje të paautorizuar në të dhënat tuaja private, programi do ta bllokojë.

Kodi i produktit

SCTC1

Marka

IOBIT

Lloji

Antivirus and System Optimization

Përdorimi

Laptop & Desktop

Përdorues

1

Sistemi që lidhet

Windows

Kohëzgjatja

12 muaj

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.