fbpx
-10%
,

Icebreaker – HANNAH GRACE


• Formati Libër
• Autori Hannah Grace
• Përkthyesi –
• Gjinia Roman
• Viti i publikimit 2024
• Faqe 520
• Shtëpia botuese Bota Shqiptare
• ISBN 9789928006301
• Kodi i produktit: LBP136

1,350 L 1,500 L

Anastasia Alen është përpjekur gjithë jetën për të hyrë në ekipin kombëtar. Duket se gjithçka po shkon sipas planit kur merr një bursë të plotë në Universitetin e Kalifornisë, “Maple Hills”, dhe hyn në ekipin e patinazhit artistik aty.

Asgjë nuk e pengon, madje as kapiteni i ekipit të hokejit, Nate Houkins.

Nate, si kapiten i ekipit, synon ta mbajë skuadrën në formë me stërvitje pa fund në akull. Çka ndërlikohet kur një problem i detyron djemtë të përdorin të njëjtën pistë patinazhi me ekipin e patinazhit artistik – ku bën pjesë Anastasia, e cila e shpreh qartë se nuk e duron dot tipin e tij.

Por kur partneri i patinazhit të Anasta-sias përballet me probleme, asaj nuk i mbetet gjë tjetër veçse të hedhë sytë drejt Nates.

Shkëndijat mes tyre ndizen, por Anastasia nuk shqetësohet… se më parë nuk i kanë pëlqyer kurrë lojtarët e hokejit. Po tani?

Kodi i produktit: LBP136 Kategori: , Etiketa: , , ,
Kodi i produktit

LBP136

Formati

Libër

Autori

HANNAH GRACE

Përkthyesi

Gjinia

Roman

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2024

Faqe

520

Shtëpia botuese

Bota Shqiptare

ISBN

9789928006301