-9%

HARD DISK WESTERN DIGITAL PURPLE SURVEILLANCE HDD 3 TB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK WESTERN DIGITAL PURPLE SURVEILLANCE HDD 3 TB

  • Marka: WESTERN DIGITAL
  • Modeli: PURPLE SURVEILLANCE
  • Kapaciteti HDD: 3TB
  • Lloji: SATA 3.5″

Kodi i produktit: HDD13E2L

14990 L 16490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD13E2L

Marka

WESTERN DIGITAL

Modeli

PURPLE SURVEILLANCE

Kapaciteti

3 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.