-10%

HARD DISK SEAGATE SKYHAWK SURVEILLANCE HDD 6 TB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK SEAGATE SKYHAWK SURVEILLANCE HDD 6 TB

  • Marka: SEAGATE
  • Modeli: SKYHAWK SURVEILLANCE
  • Kapaciteti HDD: 6 TB
  • Lloji: SATA 3.5″

Kodi i produktit: HDD12E2L

27990 L 30990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD12E2L

Marka

SEAGATE

Modeli

SKYHAWK SURVEILLANCE

Kapaciteti

6 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.