-21%
,

HARD DISK I JASHTEM VERBATIM SMARTDISK HDD 500GB 2.5″ 69811 BLACK


    HARD DISK I JASHTEM VERBATIM HDD 500GB 69811 BLACK

  • Marka Verbatim
  • Modeli 69811
  • Kapaciteti 500GB
  • Madhësia 2.5″
  • Lidhjet USB 2.0, USB 3.2 Gen 1
  • Sistemi që lidhet Mac OS X 9.1 or higher, Windows
  • Garancia 6 Muaj

Kodi i produktit HDDE02E2L

5490 L 6990 L

Kodi i produktit

HDDE02E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

69811

Kapaciteti

500 GB

Madhësia

2.5"

Lidhjet

USB 2.0, USB 3.2 Gen 1

Ngjyra

Black

Sistemi që lidhet

Mac OS X 9.1 or higher, Windows

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.