fbpx
-13%
,

HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 500 GB 53176

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 500 GB 53176*

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: 53021
  • Kapaciteti HDD: 500 GB
  • Lloji: USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Kodi i produktit: HDD01E2L

6,490 L 7,490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD01E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

53021

Kapaciteti

500 GB

Lloji

USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.