-13%
,

HARD DISK I JASHTËM VERBATIM EXTERNAL HDD 500GB 2.5″ 53021 SILVER


    HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 500GB 53021 SILVER

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: 53021
  • Kapaciteti: 500GB
  • Madhësia: 2.5″
  • Lloji: USB 3.0

Kodi i produktit: HDDE01E2L

6490 L 7490 L

Kodi i produktit

HDDE01E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

53021

Kapaciteti

500 GB

Madhësia

2.5"

Lloji

USB 3.0

Ngjyra

Silver

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.