-8%

HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 4 TB 53223


    HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 4 TB 53223*

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: 53223
  • Kapaciteti HDD: 4 TB
  • Lloji: USB 2.0 / USB 3.0

Kodi i produktit: HDD014E2L

16590 L 17990 L

Kodi i produktit

HDD014E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

53223

Kapaciteti

4 TB

Lloji

USB 2.0 / USB 3.0

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.