-6%

HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 2 TB 53198


    HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 2 TB 53198*

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: 53198
  • Kapaciteti HDD: 2 TB
  • Lloji: USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Kodi i produktit: HDD03E2L

10790 L 11490 L

Kodi i produktit

HDD03E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

53198

Kapaciteti

2 TB

Lloji

USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.