-25%
,

HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 1 TB 53023

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK I JASHTËM VERBATIM HDD 1 TB 53023*

  • Marka: Verbatim
  • Modeli: 53023
  • Kapaciteti HDD: 1 TB
  • Lloji: USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Kodi i produktit: HDD02E2L

8290 L 10990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD02E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

53023

Kapaciteti

1 TB

Lloji

USB 3.0 / USB 3.1 GEN 1

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.