-13%

HARD DISK I JASHTËM TOSHIBA HDD 4 TB HDTB440EK3CA

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK I JASHTËM TOSHIBA HDD 4 TB HDTB440EK3CA*

  • Marka: TOSHIBA
  • Modeli: HDTB440EK3CA
  • Kapaciteti HDD: 4 TB
  • Lloji: USB 2.0 / USB 3.2 Gen 1

Kodi i produktit: HDD015E2L

17490 L 19990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD015E2L

Marka

VERBATIM

Modeli

HDTB440EK3CA

Kapaciteti

4 TB

Lloji

USB 2.0 / USB 3.2 Gen 1

Garancia

12 muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.