-15%
,

HARD DISK I BRENDSHEM WESTERN DIGITAL WD20PURZ HDD 2TB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK I BRENDSHEM WESTERN DIGITAL WD20PURZ HDD 2TB

  • Marka WESTERN DIGITAL
  • Modeli WD20PURZ
  • Kapaciteti HDD 2TB
  • Lloji SATA 3.5″
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: HDD15E2L

11490 L 13490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD15E2L

Marka

WESTERN DIGITAL

Modeli

WD20PURZ

Kapaciteti

2 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.