-14%
,

HARD DISK I BRENDSHEM TOSHIBA P300 HDD 2TB

Disponueshmëria:

S’ka stok


    HARD DISK I BRENDSHEM TOSHIBA P300 HDD 2TB

  • Marka TOSHIBA
  • Modeli P300
  • Kapaciteti HDD 2TB
  • Lloji SATA 3.5″
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: HDD14E2L

8990 L 10490 L

S’ka stok

Kodi i produktit

HDD14E2L

Marka

TOSHIBA

Modeli

P300

Kapaciteti

2 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.