-7%
,

HARD DISK I BRENDSHEM SEAGATE ST8000VN004 HDD 8TB


    HARD DISK I BRENDSHEM SEAGATE ST8000VN004 HDD 8TB

  • Marka SEAGATE
  • Modeli ST8000VN004
  • Kapaciteti HDD 8TB
  • Lloji SATA 3.5″
  • Garancia 6 muaj

Kodi i produktit: HDD16E2L

39990 L 42990 L

Kodi i produktit

HDD16E2L

Marka

SEAGATE

Modeli

ST8000VN004

Kapaciteti

8 TB

Lloji

SATA 3.5"

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.