-25%
, ,

HAPPY FARM CAROTINA PENNA PARLANTE


    Happy Farm Carotina Penna Parlante

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 3-6 vjeç

Kodi i produktit: LF009I2O

1490 L 1990 L

Kodi i produktit

LF009I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

3-6 vjeç

Happy Farm Carotina Penna Parlante
Marka: Lisciani!
Set i cili zhvillon aftesite logjike dhe krijuese te femijes tuaj!
Puzzle me kafshet e fermes me permasen 49*33 cm!
Ne paketim do te gjeni edhe stilolapsin Carotina me te cilen ne momentin qe do te prekni pikat e zeza te puzzle, do te merrni nje pergjigje!
E rekomandueshme per femije 3-6 vjec!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.