-17%
, , ,

HAPPY FARM CAROTINA BABY


    Happy Farm Carotina Baby Lisciani

  • Marka: Lisciani
  • Mosha 1-4 vjeç

Kodi i produktit: LF013I2O

2490 L 2990 L

Kodi i produktit

LF013I2O

Marka

LISCIANI

Mosha

1-4 vjeç

Happy Farm Carotina Baby Lisciani
Maxi Puzzle 50*70 cm!
Puzzle me kafshet e fermes!
Ndihmon femijet tuaj te njohin kafshet e fermes!
Set fantastik i cili eshte argetues, kreativ dhe edukativ ne te njejten kohe!
E rekomandueshme per femije te grupmoshes 1-4 vjec!

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.