-60%

GRIRESE NICER DICER PLUS

Disponueshmëria:

S’ka stok


  GRIRESE NICER DICER PLUS
  Nje nga pajisjet me revolucionare te kuzhines, tashme mund te behet e juaja! Me kete set multifunksional do te kurseni kohe dhe hapesire ne kuzhine. Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

 • Ky set ka gjithcka qe ju duhet per prerje te formave dhe madhesive te ndryshme.
 • Mundeson prerjen e perimeve, frutave, djathrave, vezeve te ziera e shume produkteve te tjera ne vetem pak sekonda.
 • Shkurton kohen e gatimit dhe pershpejton servirjen duke kenaqur edhe familjen.
 • Ky set kryen punen e 4 pajisjeve.
 • Thikat jane te sakta dhe te mprehta prej celiku shume cilesor.

Kodi i produktit: EK002I2O

1390 L 3490 L

S’ka stok

  GRIRESE NICER DICER PLUS
  Nje nga pajisjet me revolucionare te kuzhines, tashme mund te behet e juaja! Me kete set multifunksional do te kurseni kohe dhe hapesire ne kuzhine. Eleminoni shume pajisje kuzhine ne shtepine tuaj.

 • Ky set ka gjithcka qe ju duhet per prerje te formave dhe madhesive te ndryshme.
 • Mundeson prerjen e perimeve, frutave, djathrave, vezeve te ziera e shume produkteve te tjera ne vetem pak sekonda.
 • Shkurton kohen e gatimit dhe pershpejton servirjen duke kenaqur edhe familjen.
 • Ky set kryen punen e 4 pajisjeve.
 • Thikat jane te sakta dhe te mprehta prej celiku shume cilesor.

Kodi i produktit: EK002I2O

Kodi i produktit: EK002I2O Kategori: Etiketa: , , , ,

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.