fbpx
-10%
,

Gri – Ermiranda Ndoj


    Gri – Ermiranda Ndoj

  • Formati Libër
  • Autori Ermiranda Ndoj
  • Gjinia Poezi
  • Gjuha Shqip
  • Viti i publikimit 2022
  • Faqe 180
  • Shtëpia botuese Argeta LMG
  • ISBN 9789928389046

Kodi i produktit: LBP26

810 L 900 L

“Gri” është libri me poezi i Ermiranda Ndojit. Poetja e re nga Durrësi tregon se libri përshkruan fazat emocionale që i kalon çdo njeri gjatë jetës. Në promovimin e librit morën pjesë emra të spikatur të artit shqiptar, të cilët shprehën vlerësime për poeten Ndoji.
Të jesh gri nuk të bën të jesh neutral, pasi në të vërtetë, e mira dhe e keqja kanë të njëjtën peshë për ty. “Gri” është një fazë emocionale që kalon çdo njeri në periudha të ndryshme.

Kodi i produktit: LBP26 Kategori: , Etiketa: , , , ,
Kodi i produktit

LBP26

Formati

Libër

Autori

Ermiranda Ndoj

Gjinia

Poezi

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

180

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389046