fbpx
-17%
,

GRAMAFON NEDIS TURNTABLE


• Marka NEDIS
• 33 / 45 / 78 rpm
• Belt Drive
• 1x Stereo RCA
• 18 W
• Built-in (pre) amplifier
• ABS / MDF
• Black / Red
• Kodi i produktit: GRAE2

14,900 L 17,900 L

Kodi i produktit

GRAE2

Marka

NEDIS

Ngjyra

Black / Red

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.