-25%
,

GIZZENE MATTE & BLACK EYELINER


  GIZZENE MATTE & BLACK EYELINER

 • Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.
 • I frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.
 • Realizoni formën e syrit që keni dëshiruar.Formula super inovative e eyeliner-it tonë e papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë.Një eyeliner për një kontroll dhe saktësi superiore,me një majë ultra të hollë që ju lejon të përcaktoni me vijëzim të saktë. Rrotullohet me lehtësi, thahet shpejt, dhe është rezistente për një kohë të gjatë.

Kodi i produktit: MU004M2S

590 L 790 L

2270 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

MU004M2S

Marka

GIZZENE

Përshkrimi

 • Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.
 • I frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.
 • Realizoni formën e syrit që keni dëshiruar.Formula super inovative e eyeliner-it tonë e papërshkueshme nga uji dhe me qëndrueshmëri të lartë.Një eyeliner për një kontroll dhe saktësi superiore,me një majë ultra të hollë që ju lejon të përcaktoni me vijëzim të saktë. Rrotullohet me lehtësi, thahet shpejt, dhe është rezistente për një kohë të gjatë.
 • 0.0 përgjithshëm
  0
  0
  0
  0
  0

  Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

  Ende nuk ka asnjë koment.

  Mund t’ju pëlqejnë edhe…