-30%
,

GIZZENE LONG & CURL LASHES MASCARA

Disponueshmëria:

S’ka stok


  GIZZENE LONG & CURL LASHES MASCARA

 • Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.
 • Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë të plotë dhe me formë pasi furça e tij përmban fije të vogla të dizanjuara posacërisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë, madje edhe për qerpikët e shkurtër dhe të drejtë.

Kodi i produktit: MU003M2S

690 L 990 L

S’ka stok

  2670 L për 3 produkt(e)
  Kodi i produktit

  MU003M2S

  Marka

  GIZZENE

  Përshkrimi

  • Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.
  • Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë të plotë dhe me formë pasi furça e tij përmban fije të vogla të dizanjuara posacërisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë, madje edhe për qerpikët e shkurtër dhe të drejtë.

  0.0 përgjithshëm
  0
  0
  0
  0
  0

  Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

  Ende nuk ka asnjë koment.