-23%
,

GIZZENE FACE PRIMER MATTE


    GIZZENE FACE PRIMER MATTE

  • Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues, si bazë e makeup-it duke i dhënë pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës, në mënyre të njëtrajtshme.
  • Falë përbërësve që përmban shërben edhe si hidratues për lëkurat e thata dhe eleminon yndyrën e tepërt për fytyrat e yndyrshme.
  • Mundëson qëndrimin e gjatë të makeup-it dhe mbulimin e çdo defekti të mundshëm në fytyrën tuaj dhe ju bën të dukeni më natyrale se kurrë.

Kodi i produktit: MU001M2S

990 L 1290 L

2670 L për 3 produkt(e)
Kodi i produktit

MU001M2S

Marka

GIZZENE

Përshkrimi

  • Aplikohet në fytyrë në vend të kremit hidratues, si bazë e makeup-it duke i dhënë pamje të njëtrajtshme fytyrës tuaj.Produkti më efikas për përhapjen e lehtë të fondatinës, në mënyre të njëtrajtshme.
  • Falë përbërësve që përmban shërben edhe si hidratues për lëkurat e thata dhe eleminon yndyrën e tepërt për fytyrat e yndyrshme.
  • Mundëson qëndrimin e gjatë të makeup-it dhe mbulimin e çdo defekti të mundshëm në fytyrën tuaj dhe ju bën të dukeni më natyrale se kurrë.

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.

Mund t’ju pëlqejnë edhe…