fbpx
-23%
,

GIZZENE ALL IN ONE SENSITIVE EYES MASCARA

Availability:

S’ka stok


  GIZZENE ALL IN ONE SENSITIVE EYES MASCARA

 • Posaçërisht për sy sensitivë.
 • Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.
 • Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë të plotë dhe me formë pasi furça e tij përmban fije të vogla të dizanjuara posacërisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë, madje edhe për qerpikët e shkurtër dhe të drejtë.

Kodi i produktit: MU002M2S

990 L 1,290 L

S’ka stok

  2,670 L for 3 item(s)
  Kodi i produktit

  MU002M2S

  Marka

  GIZZENE

  Përshkrimi
  Posaçërisht për sy sensitivë.
  Një rimel që zgjat ,volumizon dhe ndan qerpikët për një pamje sa më natyrale. Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.

  Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë të plotë dhe me formë pasi furça e tij përmban fije të vogla të dizanjuara posacërisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë, madje edhe për qerpikët e shkurtër dhe të drejtë.

  Based on 0 reviews

  0.0 overall
  0
  0
  0
  0
  0

  Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

  There are no reviews yet.