-50%

GERSHERE KUZHINE CLEVER CUTER

Disponueshmëria:

S’ka stok


  • GERSHERE KUZHINE CLEVER CUTER

 

  Kjo gërshërë do mund të presi ushqimin në përmasa më të vogla si:

 • Qepë
 • Karrotën e fortë
 • Sallam
 • Molle të mëdha
 • Mishin e pulës dhe gjelit etj

Kodi i produktit: EK001I2O

990 L 1990 L

S’ka stok

  • GERSHERE KUZHINE CLEVER CUTER

 

  Kjo gërshërë do mund të presi ushqimin në përmasa më të vogla si:

 • Qepë
 • Karrotën e fortë
 • Sallam
 • Molle të mëdha
 • Mishin e pulës dhe gjelit etj

Kodi i produktit: EK001I2O

Kodi i produktit: EK001I2O Kategori: Etiketa: , , , ,

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.