fbpx
-20%
,

FURRE PER THONJE SAP002A2X

Disponueshmëria:

S’ka stok


    FURRE PER THONJE SAP002A2X*

Kodi i produktit: SAP002A2X

3,990 L 4,990 L

S’ka stok

Kodi i produktit

SAP002A2X

Marka

NO NAME

Modeli

SAP002A2X

Fuqia

54W

LED

18 LEDs

Të tjera

Ju do të merrni produktin që është në foto.

Garancia

1 Vit

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.