fbpx
-10%
,

Fuqia e nenvetedijes – Joseph Murphy


  Fuqia e nenvetedijes – Joseph Murphy

 • Formati Libër
 • Autori Joseph Murphy
 • Përkthyesi Petro Plasa
 • Gjinia Udhërrëfyes praktikë
 • Gjuha Shqip
 • Viti i publikimit 2022
 • Faqe 211
 • Shtëpia botuese Argeta LMG
 • ISBN 9789928389107

Kodi i produktit: LBP6

980 L 1,090 L

Ky libëri i jashtëzakonshëm shkruar nga doktor Joseph Murphy, një nga pionierët e mendimit pozitiv, do të hapë përpara jush fuqitë e vërteta dhe tronditëse të pavetëdijes.

Duke gërshetuar urtësinë shpirtërore të vlerësuar që në kohët më të hershme me kërkimin modern shkencor, doktor Murphey shpjegon mënyrën se si nënvetëdija ndikon mbi gjithçka dhe se si, duke e kuptuaI atë dhe duke mësuar ta kontrolloni forcën e saj të paimagjinueshme, të mund të përmirësoni cilësinë e jetës së përditshme.

Fuqia e Nënvetëdijes do të shpërfaqë para jush një botë ku ju pret lumturia, suksesi, mirëgenia dhe qetësia. Duke ndryshuar mënyrën si besoni, ky libër do t’ju ndryshojë jetën dhe botën që ju rrethon.

Kodi i produktit

LBP6

Formati

Libër

Autori

Joseph Murphy

Përkthyesi

Petro Plasa

Gjinia

Udhërrëfyes praktikë

Gjuha

Shqip

Viti i publikimit

2022

Faqe

211

Shtëpia botuese

Argeta LMG

ISBN

9789928389107