fbpx
-20%
, ,

FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-33 ICE MASTER RGB


    FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-33 ICE MASTER RGB

  • COOLING PAD GCP-33 ICE MASTER RGB
  • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Plastik dhe metal
  • 1 ventilator
  • 5 Pozicione

Kodi i produktit: FL008E2L

3,990 L 4,990 L

Kodi i produktit

FL008E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GCP-33 ICE MASTER RGB

Shpejtësia e ventilimit

2400 RPM ±10%

Këndi

5 Pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

Materiali

Metal, Plastik

Garancia

1 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.