fbpx
-20%
,

FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-13 AURORA RGB


    FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-13 AURORA RGB

  • COOLING PAD WHITE SHARK GCP-13 AURORA RGB
  • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
  • 5 ventilator
  • 6 Pozicione
  • Lidhjet 2x USB
  • RGB
  • Materiali Aliazh Alumini & Plastik
  • Garanci 1 Vit

Kodi i produktit: FLEL2

3,590 L 4,490 L

Kodi i produktit

FLEL2

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GCP-13 AURORA

Ventilator

5

Këndi

6 Pozicone

Lidhjet

2x USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

RGB

PO

Materiali

Aliazh Alumini, Plastik

Garancia

1 Vit

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.