-19%
,

FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-03 BASIC RGB


    FTOHES LAPTOPI WHITE SHARK GCP-03 BASIC RGB

  • COOLING PAD WHITE SHARK GCP-03 GLACIER RGB
  • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3″
  • 7 Pozicione
  • 1 ventilator
  • RGB

Kodi i produktit: FLEL1

3490 L 4290 L

Kodi i produktit

FLEL1

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GCP-03 GLACIER

Ventilator

1

Këndi

7 Pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

RGB

PO

Garancia

6 Muaj

Linku i prodhuesit Kliko këtu

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.