-35%
,

FTOHES LAPTOPI TELLUR TLL491101 BASIC RGB


    FTOHES LAPTOPI TELLUR TLL491101 BASIC RGB

  • COOLING PAD TELLUR TLL491101 BASIC RGB
  • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6″
  • Shpejtësia e ventilimit 1200 ±10% RPM
  • 2 ventilator
  • Ndriçim LED Blue

Kodi i produktit: FL001P2T

1290 L 1990 L

Kodi i produktit

FL001P2T

Marka

TELLUR

Modeli

TLL491101 BASIC

Shpejtësia e ventilimit

1200 ±10% RPM

Ventilator

2

Këndi

1 pozicion

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 15.6"

RGB

PO

Garancia

6 Muaj

0.0 përgjithshëm
0
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

Ende nuk ka asnjë koment.