fbpx
-22%
,

FTOHES LAPTOPI GCP-29 ICE WIZARD

(1 shqyrtim nga klient)

  FTOHES LAPTOPI GCP-29 ICE WIZARD*

 • Cooling Pad GCP-29 ICE WIZARD
 • Përshtatur për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17,3″
 • Shpejtësia e ventilimit 2400 RPM ±10%
 • ABS, Plastik, Rrjet metalike
 • 4 ventilator nga 14 cm, 1 ventilator nga 7 cm me dritë LED të kuqe

Kodi i produktit: FL004E2L

3,490 L 4,490 L

Kodi i produktit

FL004E2L

Marka

WHITE SHARK

Modeli

GCP-29 ICE WIZARD

Shpejtësia e ventilimit

2400 RPM ±10%

Këndi

2 pozicione

Lidhjet

USB

Përdorimi

Për të gjithë laptopët me madhësi deri në 17.3"

Gjatësia

4 ventilator nga 14 cm, 1 ventilator nga 7 cm me dritë LED të kuqe

Materiali

ABS, Plastik, Rrjet metalike

Garancia

1 Muaj

Bazuar në 1 përshtypje

5.0 përgjithshëm
1
0
0
0
0

Vetëm klientët që kanë blerë këtë produkt mund të lënë një përshtypje. Nëse e ke blerë këtë produkt, ju lutemi te hyni në llogarinë tuaj dhe të lini komentin që dëshironi.

 1. Aldion P

  Shum i mir

  Aldion P

  • Admin

   Ta gezoni.

   Admin